mouse-goral

3 KATMANLI FİLTRASYON

Melt-blown, polipropilen, dokumasız orta tabakadan oluşan maskemiz, optimum koruma için etkili filtreleme ile su geçirmez bir koruyucu bariyer sağlar.

KONFORLU & NEFES ALINABİLİR

Üst seviye koruma ve rahatça nefes alabilmenizi sağlayan yumuşak yapı, tahriş etmeyen, yüksek kaliteli, hipoalerjenik, neme dayanıklı kumaştan yapılmıştır.

GENEL KULLANIM

Maskemiz yalnızca genel, kişisel kullanım içindir. Bu maskeler yeniden kullanılamaz veya yıkanamaz ve her kullanımdan sonra atılmalıdır.

Ürün Özellikleri

 
Yüksek esnemeye sahip kulak lastikleri sayesinde her boyuta
uyacak şekilde genişler ve rahat kullanım sağlar
 
Her yaş grubuna uyan, kulak lastikleri sayesinde
tüm beden ölçülerine uyumlu yapı
 
Günlük kullanım amaçlı nefes alabilen kumaş
tek kullanımlık
 
3 Katlı kumaş katmanları üst seviye güvenlik ve hafiflik sağlar 
Dokumasız malzemeler sayesinde nefes almanız daha kolay

ÜRÜN DETAYLARI

Medimcare ürünleri en kaliteli malzemelerden üretilir. Maskeler 3 katlıdır; Ön-Arka yüz Spunbond, orta katmandaki kumaş yüksek koruma ve filtre edebilme özelliğine sahip ithal melt-blown'dur.
Ürünlerimiz hijyenli bir ortamda üretilmiş olup, naylon ambalajlarda paketlenmektedir. 5'lik, 10'luk ve 50'lik paketlerimiz mevcuttur.
Maske lastiklerini kulağınıza takması oldukça kolaydır. Esnek yapısı ile rahat kullanım sağlar ve ayarlanabilir burun klipsi ile her yüz boyutuna uygundur.
Kullanıcının burnunu ve ağzını kapatmak üzere herkes tarafından kullanılması amaçlanan, üst seviye koruma sağlayan nonwoven ve polipropilen yüz maskesidir.
Bu yüz maskesi, koruyucu solunum cihazı olarak veya yüksek riskli aerosol üreten prosedürler için kullanılmamalıdır.
3 Katman, esneyebilen kulak lastiği ve tek kullanımlık maske. Maskelerimiz çevre dostu, toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.

Kullanıcı Yorumları